Асортимент дров’яних чанів від виробника Relax tub

26.01.2023, 12:57

Для тих, хто любить спа процедури, можна їх отримати в домашніх умовах. Для цього Relax tub пропонує СПА-купелі за європейськими стандартами якості.

Дров’яні купелі отримали популярність по всій Україні і використовуються в найвідоміших готелях.

Переваги і види купелей

Якщо купувати купелі на https://www.relaxtub-ua.com/, то можна отримати високоякісний товар разом з послугами підвезення та встановки. Всі чани проходять контроль і перевірку, а матеріали для їх виготовлення екологічні і безпечні. В основі чаші лежить багатоярусний склопластик, а зовні виконана обробка з термодерева. Для підтримки температури води додатково встановлюється піч на дровах.

Для створення красивого дизайну, виробник застосовує термоясень або термососну. Для більшої надійності можна виконати металеву стяжку. Піч виготовляється з харчової нержавіючої сталі, а сам підігрів можливий за допомогою каменів, на яку встановлюються купелі, або за допомогою змійовика. Процес підігріву здійснюється за 2 години. Якщо використовувати додаткові утеплювачі, то можна зберегти тепло всередині до 12 годин.

Купелі на дровах можуть мати додаткові функції підсвічування або гідромасажу. Такі вироби можна зустріти на найпопулярніших гірських курортах України. Весь асортимент СПА-купіль сертифікований і має гарантію якості. Європейські сертифікати якості дозволили продавати вироби в країни Європи і там вони отримали великий попит.

Купелі від ТОВ «Релакс Таб» мають досить плюсів:

  • вони надійні і міцні;
  • виключені протікання;
  • застосовуються тільки екологічні та безпечні матеріали;
  • швидке нагрівання і можливість збереження тепла;
  • сучасні та стильні;
  • мають широку лінійку колірної гами;
  • комфортні і зручні;
  • є можливість модернізації та вдосконалення.

Зробивши замовлення на сайті, покупець гарантовано отримає якісний продукт. Компанія подбала про весь спектр послуг: є доставка по всій країні і кваліфіковані робітники, які встановлять і підключать купіль на території замовника. Так як чан купується безпосередньо у виробника, є можливість заощадити свої фінанси. Купелі на дровах також можна знайти і в мережі магазинів Епіцентр.

Relax tub — це компанія з більше ніж 12 років активних продажів на вітчизняному ринку, тут є гарантія і можливість отримати весь спектр послуг з монтажу та доставки товару до місця замовлення.

Похожие статьи