Які бувають кухонні дивани та як їх вибирати

26.05.2023, 11:24

Кухонні дивани є зручними і стильними меблями, які до кухонної зони додають комфорт і функціональність.

Сьогодні найпопулярнішим вибором для кухонних просторів є кутові дивани. Вони зазвичай розміщуються в кутку кімнати та мають форму літери «L». Кутові дивани можуть вмістити кілька людей та пропонують додаткове місце для сидіння. Зазначимо, кожен може вибрати дивани Львів в компанії на найпривабливіших умовах співпраці.

Які варіанти пропонує ринок?

Сучасні виробники пропонують великий вибір кухонних диванів, у різних стильових і дизайнерських рішеннях. Правильно обраний диван від виробника дозволить створити на кухні не тільки комфорт та функціональність, а й приємну, стильну атмосферу. Популярністю також користуються такі різновиди:

  • їдальні;
  • напівкруглі;
  • барні;
  • модульні моделі та ін.

Столові дивани розміщуються вздовж однієї або двох сторін обіднього столу. Вони встановлюються на стаціонарних ніжках, можуть мати інтегровані ящики для зберігання. Столові дивани створюють затишну атмосферу. Напівкруглі моделі мають форму півкола і, як правило, розміщуються навколо круглого обіднього столу. Вони створюють приємну обстановку і дозволяють легко розмовляти з людьми, які перебувають по всьому столу. Барні м’які меблі відрізняються вищою спинкою і призначені для використання в кухонних барних зонах. Такі дивани в основному обтягнуті шкірою або тканиною і прості у догляді. Модульні дивани є складовими елементами, які збираються в різних конфігураціях. Це дозволяє налаштувати диван розкладний під конкретні вимоги та створити унікальний дизайн.

Особливості вибору

Вибір кухонного дивана залежить від індивідуальних уподобань господарів. Важливо також врахувати розміри приміщення та функціональні потреби. Завжди можна придбати готові, стильні, функціональні дивани, а також можна замовити виготовлення таких меблів під індивідуальні параметри. Такий диван максимально гармонійно та грамотно впишеться у загальну обстановку приміщення, створюючи комфорт та практичність. Потрібно врахувати матеріали, кольори та фактури, щоб диван відповідав загальному стилю інтер’єру кухні. Якщо не зможете самостійно визначитися з вибором таких меблів, слід порадитись із фахівцями. не допоможуть прийняти максимально оптимальне та вигідне рішення.

Похожие статьи