Як вибрати якісний двоспальний матрац на ліжко

08.11.2023, 11:53

Купівля двоспального ліжка – це вкрай затратна процедура. Нинішні ціни на ці вироби не по кишені багатьом нашим співвітчизникам. До того ж, найчастіше ліжко займає практично весь вільний простір у житловому приміщенні.

Для того, щоб придбати комфортне спальне місце для двох осіб і ще заощадити на цьому, можна придбати двоспальний матрац в комплекті з ліжком, як правило більшість продавців зроблять вам при цьому істотну знижку на такий комплект.

Даний вид виробу не тільки забезпечить міцний сон своїм власникам, але й органічно впишеться навіть в однокімнатну квартиру. Більшість моделей двоспальних матраців з каталогу https://magdek.com.ua/ua/matrasi/dvospalni-matratsy виготовляються за строго заданими параметрами: довжина від 190 до 200 см, ширина від 140 — 200 см. У тому випадку, якщо ці розміри вам не підходять, ви можете замовити індивідуальний виріб в інтернет магазині «Магдек». Не варто думати, що ці параметри призначаються для всіх людей. Всі ми абсолютно різні, тому використовуємо спальну поверхню по-різному. Це не означає, що тільки людям із великою комплекцією необхідний великий простір під час сну. Худі люди часто перевертаються з боку на бік уві сні, тому якщо поверхні матраца буде недостатньо, вони можуть впасти на підлогу.

Згадайте як найчастіше ви спите, і тільки спираючись на цю умову вибирайте відповідне розмірне рішення.

Варіації двоспальних матраців

Двоспальні вироби, також як і всі інші спальні приналежності відрізняються між собою типами матеріалів і загальною технологічною конструкцією. Спираючись на цей факт, не важко здогадатися, що представлені вироби бувають двох видів: пружинні та безпружинні. При цьому перший варіант ще розбивається на два різновиди: Bonnel та Pocket Spring. Варто зазначити, що «боннельні» матраци виготовляються на основі спеціального пружинного блоку, внаслідок цього вся спальна поверхня реагує на тиск, що викликається вагою людини, що лежить. Двоспальні матраци «покет спринг» базуються на окремих пружинах, які виконують своє функціональне завдання (підтримування тіла) незалежно один від одного. Завдяки цьому, матраци такого типу мають анатомічний ефект. Завдяки точному повторенню тіла людини, що лежить, власник матраца завжди буде знаходитися в максимально зручному положенні.

Безпружинні двоспальні матраци підтримують тіло людини спираючись на функціональні властивості моноблока, або кількох шарів матеріалу. Якщо в першому випадку використовується тільки один тип наповнювача, то другий має на увазі комбінацію з декількох. Завдяки цьому двоспальні матраци можна оснащувати всіма необхідними властивостями, які сподобаються кожному покупцю. Наприклад, ви можете з’єднати латекс разом із кокосовим волокном. Такий унікальний тандем забезпечить загальну м’якість спальної поверхні разом з оптимальним рівнем жорсткості, який буде присутній завдяки використанню койри.

У цьому питанні немає обмежень, тому будь-який бажаючий зможе купити саме той двоспальний матрац, який повністю відповідатиме всім вимогам нових власників.

Від чого залежить вартість двоспальних матраців?

Як і будь-який інший виріб даного типу, ціновий діапазон збільшується (або зменшується) за рахунок застосування кожного окремого виду матеріалів, компанії-виробника, а також загального технологічного та конструкційного рішення. Ще одним вирішальним фактором є яскраво виражений ортопедичний ефект. У всіх випадках, спальні приналежності, які їм володіють, знаходяться у вищому ціновому діапазоні. Тому, якщо ви хочете придбати ортопедичний або анатомічний двоспальний матрац, готуйтеся заплатити за нього більше грошей, ніж за звичайний пружинний варіант виробу.

Окрім вартості, поцікавтеся у продавця за наявність ефекту скачування. Даний негативний момент є у низькоякісних матраців, краї поверхні яких загинаються, а також у центрі матраца утворюється поглиблення за рахунок впливу ваги людини. Внаслідок цього, якщо важча людина лежить на матраці, то легша завжди буде до нього скочуватися (через це ефект і отримав таку назву). Це викликає великий дискомфорт, оскільки пара не зможе комфортно та зручно спати на поверхні двоспального матраца.

Розглянемо, наприклад, молоду сім’ю, яка збирається купити двоспальний матрац . Для досягнення компромісу необхідно спочатку вибрати ті характеристики, якими повинна мати спальну приналежність. Крім цього, необхідно визначитися з розмірами виробу: щоб вони підходили до загальної житлової площі, а також відповідали вимогам зростання молодої сім’ї.

У тому випадку, якщо дружина хоче ортопедичний ефект, а чоловік бажає спати на м’якій поверхні, найкращим рішенням буде придбання безпружинного двоспального матраца, який виготовляється на основі декількох шарів матеріалу. Для вирішення поставленого завдання необхідно вибрати тандем пінополіуретану та кокосового волокна. У результаті молода сім’я отримає м’яку спальну поверхню разом з оптимальним ортопедичним впливом.

Де найкраще купувати двоспальні матраци?

Щоб вирішити це питання, достатньо зайти на сайт magdek.com.ua. Спеціалізований інтернет магазин «Магдек» має значний асортимент продукції, який запросто задовольнить потреби навіть найдосвідченіших покупців. Крім цього, можна потрапити на акцію і значно заощадити на покупці, при цьому отримавши, наприклад, чохол на матрац.

Також, у разі виникнення труднощів при виборі спальні, ви можете звернутися за допомогою до консультанта. З його допомогою ви заощадите загальний час підбору, а також знайдете відповіді на всі тематичні питання, які безпосередньо пов’язані з двоспальними матрацами.

Інтернет-магазин «Магдек» пропонує швидку та не надто дорогу доставку. Завдяки цьому ваше замовлення можуть доставити прямо вам додому протягом максимально короткого тимчасового відрізка.

Похожие статьи