Як правильно підійти до вибору барних стільців для дому

17.06.2023, 14:45

У квартирах з дефіцитом житлової площі зазвичай невеликі кухні і встановити там повноцінний кухонний стіл є великою проблемою. З цією метою, мешканці стали використовувати в інтер’єрі кухні барні стійки та, відповідно, барні стільці.

Дане нововведення істотно збільшило корисний простір у невеликій кухні і надало їй привабливого та естетичного вигляду. Але це далеко не всі переваги, які мають барні стільці:

  1. Вони дуже зручні та стійкі, особливо, моделі зі спинкою.
  2. Можуть мати нестандартні ніжки.
  3. Вносять нотку неординарності в інтер’єр кухні.
  4. Вони можуть мати дуже зручну та стійку конструкцію, зовні нагадуючи класичний стілець, тільки на довгих ніжках. На ньому зручно сидіти, предмет інтер’єру відрізняється стійким становищем і не розхитується.
  5. За бажанням, можна придбати барне крісло. Його відмінністю від стільця є більш округла форма сидіння і спинки, що зовні нагадує крісло.

У продажу можна знайти багато варіантів барних стільців із різних матеріалів. Переважна більшість цих виробів мають металеву спинку та ніжки, але можна знайти у продажу і дерев’яний стілець.

Як правильно підійти до вибору барних стільців для дому

У виборі барного стільця для кухні необхідно відштовхуватися від висоти барної стійки. Цей предмет інтер’єру можна, умовно, поділити на три висоти:

  1. Низьку — від 85 до 95 см.
  2. Середню — від 104 до 110 см.
  3. Високу — від 114 до 120 см.

Велику роль при виборі стільців грає стиль, в якому виконана кухня. Для спрямування хай-тек підійдуть барні стільці з хромованими ніжками і спинкою, бажано, неординарної форми, так як цей стиль віддає перевагу щось незвичайне, що виділяється зі звичної картини.

Кількість ніжок. Цей параметр також залежить від вибраного стилю. Бажано вибирати стійкі предмети меблювання. Але якщо вибір ліг на барне крісло, то варіант на одній ніжці буде дуже стійким.

Оббивка з натуральної шкіри виглядає респектабельно, але відрізняється досить високою вартістю. Вироби з акрилу та пластику, без оббивки, є бюджетним варіантом, але деякі моделі, незважаючи на доступну вартість, можуть мати дуже крутий зовнішній вигляд, нагадуючи твори досвідченого дизайнера.

Багато моделей оббитих м’якою тканиною та екошкірою. Поряд з попередніми екземплярами, вони досить прості у догляді, а тканинна оббивка надає приміщенню затишку.

Похожие статьи