Зварювальне обладнання: що потрібно знати

22.07.2022, 15:09

Зварювальне обладнання – це обов’язкові помічники, що дозволяють якісно впоратися з основними задачами.

Прилади використовуються як вдома, так і на різноманітних підприємствах. Ви можете купити зварювальне обладнання від перевірених компаній на вигідних умовах. Як обрати такі прилади, щоб не помилитися?

Тип зварювання

Це перший критерій, що заслуговує вашої уваги. Роздивимося особливості більш детально:

  1. ММА зварювання. Можна зварювати деталі як на постійному, так и на змінному струмі. Зварювання доступне незалежно від типу металу. Користуватися зваркою ММА можна як у побуті, так і на підприємствах, тому такі апарати дуже популярні серед покупців.
  2. MIG/MAG зварювання. Це напівавтомат, що не підходить для зварювання товстих деталей. Це пов’язано з тим, що зварювальна проволока має малий діаметр. Зварювання актуальне у тому випадку, якщо мова йде про метал товщиною до міліметру.
  3. TIG зварювання. Процес зварювання виконується електродами, що не плавляться. Можна користуватися електродами різного діаметру. Завдяки цьому ви легко будете працювати з різними типами матеріалу.

Такі типи зварювання актуальні у наш час. Ви зможете виконати поставлені перед вами завдання, не стикаючись з різноманітними проблемами.

Ще декілька критеріїв вибору зварювальних апаратів

Щоб не зробити помилку, зверніть увагу на наступні важливі фактори:

  • рівень напруги: для побуту достатньо напруги у 220В, а ось на підприємствах потрібні прилади, що працюють від напруги у 380В;
  • діаметр електроду: якщо метал достатньо товстий, електрод повинен мати великий діаметр;
  • тип зварювального струму: від цього залежить вид металу, що можна зварювати, так що уважно віднесіться до вибору зварювального апарату;
  • період включення: різними апаратами можна користуватися на протязі різного часу, тому задайте відповідне питання продавцю-консультанту обраного магазину;
  • виробник приладу: він повинен бути перевіреним та надійним, адже тільки у такому випадку ви вкладете власні гроші у дійсно вигідне придбання.

Варто звернутися за допомогою до консультантів, якщо ви не знаєте, на користь якого приладу зробити свій вибір. Вони порекомендують найкращі зварювальні апарати, орієнтуючись на ваші власні побажання та конкретні завдання. Завдяки цьому ви не пошкодуєте про свій вибір у подальшому, зможете оперативно виконати усі зварювальні роботи!

Похожие статьи