Вишуканий дизайн офісів від студії дизайну Adesign

30.10.2023, 17:44

Дизайн офісних приміщень не є виключною прерогативою великих корпорацій. Ця послуга стала настільки доступною для бізнесу, що її можуть використовувати навіть невеликі підприємства.

Головною метою при замовленні сучасного дизайну офісу не завжди є намагання справити враження на клієнтів. Фактично, цей процес перш за все спрямований на створення комфортних умов для самого бізнесу та його працівників. Важливо, щоб співробітники відчували себе зручно та пишалися своєю компанією.

Чому обирають Adesign

В студії дизайну інтер’єру у Києві Adesign ми створюємо комплексну концепцію для кожного офісного приміщення, враховуючи його особливості, стиль, функціональність, які затверджується клієнтом. Дизайн інтер’єру офісу може включати в себе різні стилі дизайну за бажанням замовника.
Наприклад, ми можемо застосувати мінімалістичний японський стиль без потреби в додатковій мінімізації, а поп-арт може бути активніше реалізований в менеджерській та клієнтській зоні, при цьому приглушений в зонах бухгалтерії та охорони. Архітектори Адизайн здатні розробити будь-який стиль для вашого офісу.
Наша студія має багаторічний досвід у сфері дизайну інтер’єру та реалізує проекти будь-якої складності.

Що отримує клієнт

При розробці дизайн-проекту офісу важливо розпочати з концепції, де дизайнер повинен враховувати архітектурні особливості самої будівлі, де розташований офіс, конкретне призначення кожного окремого кабінету та специфіку діяльності компанії.

Наші послуги також включають у себе:

  • вирішення безпекових питань;
  • розподіл приміщення на зони;
  • відповідність державним та галузевим стандартам;
  • створення детальних креслень проекту;
  • розробка унікальних меблів;
  • авторський нагляд.

Студія також може надати професійні декоративні послуги, включаючи художні розписи стін та написання картин на замовлення відповідно до стилю офісу та брендбуку компанії. На вимогу клієнта, наші фахівці можуть надавати авторський нагляд над об’єктом до його повної реалізації.Планування офісу та дизайн інтер’єру можуть бути організовані у трьох основних варіантах: відкритий, змішаний (комбінований) і закритий типи офісів.

Отже, інтер’єр сучасного офісу може впливати на продуктивність та настрій персоналу. Незалежно від того, чи це невеликий офіс з декількома співробітниками, які сидять поруч за простими столами, чи велика кімната з дорогими дерев’яними меблями, важливо створити ефективну організацію робочого простору та забезпечити візуальні стимули для продуктивної роботи. В іншому випадку, співробітники можуть відчувати нудьгу та невідповідність місцю, де вони проводять більшу частину дня. Оберіть студію дизайну Adesign та отримайте інтер’єр своєї мрії, який вразить ваші очі та залишить незабутнє враження усім, хто крокує у ваше приміщення. Довірте свій проект професіоналам!

Похожие статьи