Властивості та правила вибору цементу М500

05.08.2023, 23:03

Міцність цементу впливає на кінцеві якості бетону, адже сипучий матеріал є основою в’яжучого розчину. Для споруд, де потрібна висока міцність несучих конструкцій та фундаментів, використовується склад марки М500.

Пропонується дізнатися цемент ціна Хмельницький, щоб вибрати найоптимальніший варіант будівельного матеріалу.

Переваги

Маркування цементу необхідне, щоб показати його міцність та можливість використання у різних будівельних сумішах. Чим вище цифра в позначенні, тим більше тиск може витримати на стиск і вигин. У М500 ці показники такі, що сипкий матеріал цієї марки можна використовувати для зведення конструкцій, де пред’являються високі вимоги до міцності, надійності та довговічності споруд

В’яжучі розчини, виготовлені на основі цементу цього типу, мають швидкий період первинного висихання. Конструкції з нього стають щільними, не дозволяють проникати воді всередину несучих елементів, що робить їх незамінними в умовах високої вологості або підйому грунтових вод.
Одночасно матеріал є хімічно інертним, не вступає у взаємодію Космосу з кислотами і лугами, що дає відразу подвійний ефект. Він показує себе екологічно чистим, рекомендований для будівництва споруд, до яких пред’являються підвищені санітарно-гігієнічні вимоги, і має тривалий термін служби, завдяки високій стійкості до будь-якого хімічного впливу.

Матеріал на основі цементу потребує помірної витрати, розчин легко приготувати.

Застосування

Даний вид будівельного матеріалу використовується у всіх сферах будівництва, починаючи від зведення будівель у сейсмонебезпечних районах, закінчуючи фундаментами та опорами споруд із суворими вимогами до показників міцності. Серед основних сфер застосування виділяють:

Цемент М500 використовується як основний компонент, якщо формується суміш для створення фундаментів, колон, монолітних плит, що виконують основну роль у несучих конструкціях.
При виготовленні розчинів кладок, якщо потрібно створення сумішей при зведенні багатоповерхових будинків або будівель виробничого призначення.
Під час створення мостів через водні потоки, під час будівництва гідротехнічних споруд.

Також цемент застосовують у будівництві укриттів, створенні тунелів, масивних споруд типу дуже високих будівель. За бажання матеріал можна застосовувати для зведення індивідуального житла, якщо не бентежать витрати на будівництво.

Похожие статьи