Правила забудови з керамічних блоків porotherm

20.01.2022, 14:15

Сьогодні на ринку представлено багато різновидів матеріалів для будівництва. Саме це робить вибір складнішим.

Але добре себе зарекомендували керамічні блоки porotherm, тому що вони мають купу переваг в порівнянні з іншими матеріалами. Також він має назву – тепла кераміка. Матеріал використовують в багатьох країнах Європи для зведення перегородок та внутрішніх стін. Для виготовлення частіше за все використовують глину високої якості. Завдяки їй матеріал буде мати такі властивості, як стійкість до вогню та високий рівень порожнистості, екологічність та пористість. Всі якості в одному матеріалі поєднуються гармонійно.

До головних переваг керамічних блоків можна віднести:

  1. Присутність пазогребневої системи. Вона допомагає надійно з’єднуватися блокам у районі бічних граней навіть тоді, коли розчини не використовуються.
  2. Структура однорідна. При усадці на штукатурці не будуть з’являтися тріщини.
  3. Стійкість від грибка та цвілі.
  4. Високий рівень паро проникності. Він забезпечується завдяки особливій капілярності структури. Це робить можливим природну вентиляцію. Це досягається завдяки проникненню повітря у пори і забезпеченню волого обміну та газообміну. Завдяки цьому в приміщенні стає мікроклімат здоровим.
  5. Екологічність досягається завдяки використанню лише натуральних матеріалів без будь-яких включень.
  6. Економічність та енергоефективність. Обумовлено подібне більшими розмірами, в порівнянні з цеглою.
  7. Зберігання форми протягом тривалого часу та високі показники міцності. Тут властивості блока дуже схожі з цеглою. Матеріал має високу стійкість до ударів та інших механічних навантажень.
  8. Просте нанесення на поверхню штукатурки. Це обумовлено поверхнею з шорсткою та рифленою структурою.
  9. Відмінні властивості звуко- та теплоізоляції, що досягається завдяки пористості структури.
  10. Вага блоків невелика. Це призводить до зменшення навантажень на основу будівлі.

Транспортувати блоки до місця їх монтажу дуже просто. А укладання багато сил та часу не займе. Процес монтажу такий же самий, як і при виконанні робіт з цеглою. Але слід усвідомлювати, що розчину для кріплення піде набагато менше через більший розмір основного матеріалу. Будівля, створена з керамоблоків, буде мати привабливий вигляд та своїх властивостей не втратить протягом тривалого часу. Період експлуатації складає декілька десятиліть.

Похожие статьи