Килим для спальної кімнати: як обирати та рекомендації

26.11.2021, 23:00

Ідеальним приміщенням для використання килима є спальня. Тут він доречний не лише з практичної точки зору, а й з естетичної, оскільки за його допомогою набагато простіше додати приміщенню затишку та комфорту.

В рамках цієї статті ми розглянемо основні правила, якими варто керуватися при виборі килима для спальні. Якщо ви шукаєте, де продаються якісні коври, за посиланням ви знайдете великий вибір найменувань, що дозволить вибрати оптимальне для конкретних умов експлуатації.

Критерії вибору килима за матеріалом

Основною характеристикою, на яку варто орієнтуватися при виборі килима, є матеріал його виготовлення. Всі найменування діляться на моделі з натурального та штучного матеріалу, що дозволить кожному вибрати найкраще рішення.

До найбільш популярних натуральних моделей відносяться килими на основі вовни. Вони відрізняються відмінною здатністю вбирати вологу, при цьому можуть перешкоджати поширенню шуму. За грамотного догляду за таким килимом він прослужить десятки років. Але натуральний вовняний килим дуже чутливий до молі.

Ще одна натуральна тканина, з якої роблять килими – шовк. Такі вироби вважаються найдорожчими та презентабельними. Це міцні, досить м’які килими, які можуть подарувати прохолоду навіть у саму спеку день. Але шовковий килим чутливий до сонячних променів, які можуть спровокувати його швидке вигоряння.

Бавовняний килим досить приємний на дотик та екологічно безпечний, оскільки не накопичує у своїй структурі забруднень та потенційних алергенів. Він також досить стильний, невибагливий у питаннях збирання, доступний за ціною. Але якщо за бавовняним килимом неправильно доглядати, він втратить початкову форму.

Віскоза поєднує оптимальні властивості синтетики та натурального волокна. Зовні покриття з віскози нагадує шовк, але ціна на нього буде в рази нижчою. Віскозний килим не накопичує заряд, але досить швидко вбирає вологу.

Додаткові критерії вибору килима для спальні

Крім матеріалу при виборі килима для спальні також потрібно брати до уваги його фактуру. Всі килими діляться на розрізні та петльові. Перші відносяться до категорії підстрижених, тому не відрізняються високою міцністю. Петльові зроблені у вигляді невеликих петель, за рахунок чого вони відрізняються більшою міцністю та довговічністю. Обидва різновиди широко представлені у продажу, тому кожен зможе обрати найкращий для себе.

Похожие статьи