Доставка квітів у Львові для начальника і вибір подарунка

10.07.2020, 11:39

Раз на рік настає день, який займає думки всього трудового колективу і змушує довго ламати голову над вибором відповідного подарунка.

Ця дата — День народження керівника. Складність становить не тільки необхідність дотримання субординації, але і те, що співробітники зазвичай мало знають про захоплення та уподобання керівництва, адже основна маса спілкування відбувається в робочій обстановці. На щастя, є кілька універсальних порад.

Яким повинен бути подарунок

Якщо при виборі подарунка для одного, ми намагаємося бути оригінальними, то з начальством відбувається рівно навпаки — він повинен бути класичним: цукерки, хороший алкоголь, квиток в театр. Якщо керівник — представниця прекрасної половини людства, відмінним способом стане замовити доставку квітів у Львові на buketik24.com.ua/dostavka-kvitiv-lviv/ і за телефонами + 38-066-436-95-21 (Viber, WhatsApp), +38 -096-436-95-21, + 38-073-436-95-21.

Нехай кур’єр увійде з букетом в розпал наради і додасть трохи свята в звичайну планерку.

Утриматися коштує від подарунків у вигляді косметики, парфумерії — вони дуже індивідуальні, важко визначити, що саме подобається і підходить людині. В іншому ж вибір класичних подарунків досить широкий і не складе труднощів.

Як привітати начальника

Вітання варто продумати заздалегідь. Звичайні «щастя, здоров’я» здаються занадто банальними. Тут, на відміну від вибору подарунка, експерименти вітаються. Зовсім не обов’язково готувати одного оратора від усього колективу.

Набагато кращим способом буде спільна творчість. Наприклад, вірш, де кожному із співробітників дістанеться рядок. Цікавим способом привітати керівництво стане колективне виконання пісні. Особливо, якщо пісня авторська.

Зупинятися на цих варіантах не варто, адже багато залежить від обстановки в коллектіве. Еслі співробітники дружні, можна влаштовувати квести з пошуками подарунків, розігрувати сценки і малювати плакати.

Ідеї ​​для подарунка начальнику

Якщо ж ідей немає зовсім, можна скористатися списком найбільш універсальних подарунків, які не можуть не сподобатися:

  • букет — він може бути квітковим, а може складатися з фруктів, солодощів і навіть канцелярського приладдя;
  • алкоголь і солодощі — пляшка шампанського і торт точно порадують начальницю, суворому начальнику сподобаються хороший віскі і чорний шоколад;
  • книга — краще дарувати філософію або психологію, адже переваги в художній літературі можна не вгадати;
  • краватка або запонки стануть відмінним подарунком для чоловіка-керівника.

При прийнятті рішення про привітання варто пам’ятати, що начальник — така ж людина, якому подобаються прості радості і приємний сам факт отримання привітання. Проте, якщо обстановка в колективі доброзичлива, рекомендується обзавестися маленьким офісним wish-листом, який значно заощадить сили, час і допоможе точно не прогадати з подарунком.

Похожие статьи