Різновиди та як обирати кондиціонер для дому

26.03.2023, 13:27

Багато людей починають замислюватися про придбання кондиціонера для будинку з настанням спекотних днів, коли знаходження в приміщенні стає вкрай некомфортним.

Як правило, сухе повітря не сприяє хорошому і повноцінному відпочинку, а людям з алергічними реакціями важливо дотримуватися сприятливий мікроклімат на постійній основі.

Досвідчені експерти настійно рекомендують не чекати літа, а починати підготовку взимку. Дана рада пояснюється досить-таки легко і просто: в цей час значно знижений попит, а значить ціна на кліматичне обладнання не в сезон набагато нижче.

Основні види та їх переваги

Перш ніж вибрати найбільш підходящу модель і купити кондиціонер на сайті магазину побутової техніки, рекомендується вивчити перелік різновидів, а також їх плюси і мінуси. Можна придбати, наприклад, Рівне Комфорт, який має досить непоганий рейтинг.

Загальноприйнята класифікація включає в себе наступні популярні і поширені моделі, кожна з яких заслуговує окремого уявлення:

  • мобільна різновид і моноблоки характеризуються в першу чергу відсутністю зовнішнього громіздкого блоку. Вважається ідеальним рішенням для невеликих площ, а також житла знімного типу;
  • віконні-такі кондиціонери цілком можна встановити власними силами, проте абсолютно не підходять для вже встановлених віконних конструкцій, тому що передбачається монтаж на етапі твори вимірів;
  • спліт-системи (стаціонарні) — до складу його конструкції зовнішній і внутрішній блоки, які встановлюються, відповідно, зовні і всередині приміщення. Вони є найбільш затребуваними і часто зустрічаються;
  • мульти-спліт-системи — відрізняються від попереднього варіанту кількість внутрішніх блоків, які можна розмістити в різних кімнатах, проте вони повинні функціонувати в єдиному режимі (або на охолодження, або на обігрів).

Правила вибору

Для того щоб вибрати дійсно відповідний для домашнього використання варіант, варто орієнтуватися на наступні параметри:

  • потужність — це перший показник, на який потрібно звертати увагу. На кожен квадратний метр приміщення рекомендується сто ват потужності обладнання;
  • рівень шуму-максимально можливе значення завжди вказується виробником в інструкції;
  • управління-передбачається наявність механічного типу панелі на блоці, а також пульт дистанційного керування технікою;
  • додатковий функціонал.
Похожие статьи