Як правильно обрати меблі для офісу та їх різновиди

06.10.2022, 22:14

Офіс – серце будь-якої компанії. Саме в офісі кожен день працює безліч фахівців, які приймають найважливіші для розвитку компанії рішення.

Отже, вкрай важливо, щоб робочі місця фахівців були облаштовані максимально практично і комфортабельно. Для цього слід правильно вибрати меблі для офісу.

Матеріал виробництва

Перше, чому слід приділяти увагу при виборі меблевих конструкцій – матеріал їх виробництва. Сучасні виробники в роботі використовують безліч різних матеріалів: натуральна деревина, ДСП, МДФ, ДВП, пластик і метал.

Вибираючи офісні меблі недорого, відштовхуючись від матеріалу їх виробництва, необхідно керуватися відразу декількома показниками:

  1. Ціновий діапазон.
  2. Рівень практичності.
  3. Тривалість використання.
  4. Показник міцності і вантажопідйомності.

Набір

Якщо компанія віддає перевагу не відкритого типу офісу, а закритому, кабінет фахівців повинен бути облаштований робочим письмовим столом, конструкцією для організаційної техніки, кріслом або стільцем. Також в кабінеті можна розмістити шафу для документів, сейф для зберігання цінних паперів, вішалку, або шафу для одягу і різні тумби для зберігання канцелярського приладдя.

Вибираючи набори для облаштування кабінетів, не можна орієнтуватися «на око», або відштовхуватися, враховуючи розрахунок площі. Всі аспекти повинні вибиратися, відштовхуючись від кількості робочих місць, від клієнтської бази і рівня прохідності, від рівня відповідності меблів іміджу компанії, від бюджету підприємства, виділеного на закупівлю офісних меблів.

Зручність і безпека

Вибираючи фасон меблевих конструкцій, особливо важливо приділяти увагу зручності їх використання і безпеки. Важливо розуміти, що зручність оцінюється, відштовхуючись від майбутнього планування кабінету. Наприклад, при обмеженому просторі слід вибирати меблі, що володіють згладженими кутами, що не мають прямих форм.

Зручність меблів має бути оцінено ще до їх придбання, намагаючись заздалегідь співвіднести розмір і фасон конструкції з певним приміщенням, де буде встановлюватися меблі. Безпека ж не повинна оцінюватися тільки за сертифікатом, який видається виробником. Перш ніж закуповувати меблі, бажано помацати її, упевнитися, що на ній немає зазорів, які будуть псувати одяг співробітників офісу, залишаючи різні зачіпки, або і зовсім роблячи дірки.

Похожие статьи